Wimac Makine Web Sitesi Tasarımı

Basit, kullanışlı, hızlı, marka prestijini yansıtan ve göz alıcı bir web sitesi, markaya uygun bir kurumsal kimlik ve logo.

Kurumsal Web Sitesi

Telefon, tablet ve bilgisayar ortamlarında uygun bir şekilde çalışan, şık, hızlı, kullanışlı ve marka prestijini gösteren bir web sitesi.

Sade ve Şık Bir Logo

Wimac, tekstil transfer baskı makineleri üreten bir firma. Dolayısıyla keskin hatlara sahip, sağlamlığı ve ağırlığı ifade eden sade ve şık bir logo tasarlandı.

Teşekkür Ederim!

Wimac Makine’ye, projelerinde beni tercih ettikleri teşekkür ediyorum.

Genel Bakış

İstanbul merkezli bir tekstil transfer baskı makineleri üreticisi olan Wimac, markasının prestijini ifade edebileceği, kullanıcılarına ve potansiyel müşterilerine makinelerini sergileyebilecekleri bie web sitesine ihtiyaç duyuyordu.

Web sitesinde markanın kurumsal renkleri ve fontları kullanıldı. Web sitesi, markanın Google arama sonuçlarında ilk sayfada ve üst sıralarda yer alabilmesi için arama motorlarına optimize edilmiştir.

4 ay gibi kısa bir süre içerisinde Wimac, hedeflediği anahtar kelimeler ile yapılan Google aramalarında, kimi anahtar kelimede ilk sırada, kimi anahtar kelimelerde ise ilk sayfada çıkıyor.

  • PAYLAŞ: