Sabur Digital
Showroom Etkinliği

Tekstil baskı makineleri, geniş ebatlı yazıcılar ve boya, kağıt, kumaş gibi baskı malzemeleri satıcısı Sabur Digital’in showroom etkinliği için tasarlanmış, makine önlerine yerleştirilen bilgilendirme tasarımlarına göz atın.

  • MÜŞTERİ:

    SABUR DIGITAL

  • YIL:

    2023

  • WEBSİTESİ:

    Ziyaret Et

Genel Bakış

Showroom etkinliğinde Sabur Digital, distribütörlüğünü yaptığı birçok markanın makinelerini bulunduruyor ve bu makinelerin önüne yerleştirmek için bilgilendirme tasarımlarına ihtiyaç duyuyordu.

Makinelerin ana özellikleri, görselleri, kategorileri gibi bilgilerin yer aldığı tasarınlar, etkinlik öncesi ilgili makinelerin önlerine yerleştirildi. Bu sayede etkinlikte showroomu ziyaret eden insanlar, makineler hakkında bilgi sahibi oldu.

Bu tasarımlar basılacağı için CMYK renk profili kullanılarak tasarımlar yapıldı. Tasarımlarda, makinelerin ve markaların logo renklerine uygun olacak renkler kullanılarak tasarımda görsel bütünlük ve estetik sağlandı.

Sonuç

Çalışma sonucunda, etkinliği ziyaret eden insanlar makineler hakkında bilmeleri gereken en önemli özellikleri kolay bir şekilde öğrenme fırsatı buldular. Geniş ebatlı baskı işlerinizin tasarımı için siz de benimle iletişime geçebilir, neler yapabileceğimiz öğrenebilirsiniz.

  • PAYLAŞ: